Записатись на курсЗаписатись на курс

HomeПроектиСтудентські конкурси

Newsfeeds

LEGAL WRITING COMPETITION

paper

Конкурс для студентів 3-5 років навчання з написання юридичних висновків за наданою фабулою. Чудова нагода для всіх учасників не лише взяти участь в конкурсі, але й удосконалити свої навички з юридичного письма англійською мовою. Переможці отримують сертифікат на безкоштовне навчання за певними програмами в школі ESLAW, інші цінні призи.

Якщо ви бажаєте взяти участь в конкурсі, заповніть заявку нижче і надішліть її до 15 листопада 2018 року. Якщо ваша аплікаційна форма буде затверджена, протягом 10 днів після подання заявки ви отримаєте електронною поштою лист з детальним описом умов конкурсу і вказівками щодо подальших кроків.


 

VOCABULARY QUIZ

quiz

Веселі змагання для всіх бажаючих на знання юридичної лексики і фразеології — словесні ігри, кросворди, шаради, загадки. Чудова можливість весело і корисно провести час в гарній компанії друзів і колег. Частування та напої забезпечуються організаторами.

Дата 1 — 25 листопада 2018 року
Дата 2 — 24 березня 2019 року

Місце проведення буде повідомлено згодом. Зареєструватися можна, надіславши звичайний лист на адресу школи ESLAW This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. або зателефонувавши 096-422-54-32

Go to top